I Ty możesz zostać Pitagorasem! Udział i zwycięstwo w międzyszkolnym konkursie matematycznym.

3 chłopców stoi i trzyma w rękach dyplomy. Z tyłu tablica z napisem: V Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny I TY MOŻESZ ZOSATAĆ  PITAGORASEM.

22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM: I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PITAGORASEM organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Wejherowie. SP 11 reprezentowali: Jakub Frankowski z 4c, Miłosz Czwatschka z 5d, Wiktor Głuszak z 6c.

Konkurs polegał na rywalizacji drużynowej, a zespoły składały się z uczniów różnych szkół podstawowych. Uczniowie łączyli się w grupy międzyszkolne i tak też stawiali czoła matematycznym wyzwaniom. W tym roku uczestnicy mieli okazję zmierzyć się np. z magicznym trójkątem, figurą jednobieżną, triminem.

Jakub Frankowski wraz z kolegami z drużyny zajął pierwsze miejsce. Miłosz i Wiktor zostali nagrodzeni za udział. Wszystkim gratulujemy! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Byliście świetni!

Kolaż 3 zdjęć. Na każdym zdjęciu jeden z chłopców reprezentującyh SP 11 rozwiązuje zadanie.

Kolaż 3 zdjęć. Na każdym reprezentant SP 11 odbiera nagrodę z rąk dyrekcji SP 5 w Wejherowie. Pani dyrektor towarzyszy jedna z nauczycielek matematyki.