Złote szczypiornistki z SP 11

11 dziewcząt w stojach spotrowych w kolorach: granat turkus. Kapitanka drużyny w stroju pomarańczowo -  szarym. Na szyjach medale. Obok trenerka w czarnym dresie. W tle bramka i ściana sali gimnastycznej.

Kolejny rok z rzędu piłkarki ręczne rocznik 2010 ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie zdobyły mistrzostwo miasta. 17.01.2024 w zawodach wzięło udział sześć szkół podstawowych SP 6, SP 5, SP 9, SP 8 oraz Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach. Zawodniczki z SP 11 w swojej grupie pewnie pokonały SP Zgromadzenia Sióstr (13:3 ) oraz SP 8 (8:3). W finale pokonały SP 5 (12:1) zdobywając złoty medal.

Reprezentacja 11-stki w składzie: Martyna Mufel, Nela Krzyżczyk, Lena Kupc, Agnieszka Puto, Nadia Bużan, Kaja Silikowska, Marta Elwart, Amelia Formela, Julia Konkel, Zuzanna Kowalska, Klaudia Dampc oraz Wiktoria Rozwadowska. Trenerzy: Adriana Czurgiel, Grzegorz Behrendt

Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych!

Zdjęcie dyplomu. Tekst na obrazie: Dyplom dla Szkoły Podstawowej nr 11 za zajęcie pierwszego miejsca w miejskich igrzyskach młodzieży szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

11 dziewcząt w stojach spotrowych w kolorach: granat turkus. Kapitanka drużyny w stroju pomarańczowo -  szarym. Jedna z zawodniczek trzyma dyplom. Na szyjach medale. Tyłem dziewczynka, która wręcza medale, stoi już przy ostatniej osobie z grupy.